Play Store'a "Hesabım" Sekmesi Eklendi

Play Store'a "Hesabım" Sekmesi Eklendi

Android’in sürekli güncellenen ve yenilenen uygulama mağazası Google Play’e yeni bir özellik daha eklendi. Ödemelerinizi yönetmenize ve ödeme geçmişinize göz atmanıza olanak tanıyan işlevin detaylarını inceliyoruz.

Google Play’de sol tarafta yer alan bölüme eklenen yeni “Hesabım” bölümü, hesabınıza tanımlı kredi kartınızı değiştirmenize, ödeme yöntemlerinizi doğrulamanıza ve mağazadan satın almış olduğunuz her şeyi görüntülemenize izin veriyor. Ayrıca, yeni sürümde Play Store hediye çeklerini harcamak, Google Play kredisi satın almak ve PayPal hesabınızı bağlamak için yeni seçenekler de yer alıyor.

Geçmişteki satın aldıklarınız arasında, Play Store’dan satın alınan cihazlar, uygulamalar, Play Music üyeliğiniz, film, kitap, müzik gibi satın aldığınız dijital içerikleriniz de gösteriliyor. Yeni eklenen bu işlev sayesinde hesabınızla ilgili tüm işlemlerinizi akıllı telefonlarınızdan yönetmeniz de daha kolay hale geliyor.

Yeni güncellemeyi henüz almadıysanız, birkaç gün daha beklemeniz gerekebilir. Ama beklemek istemeyip, yeni işlevi merak ediyorsanız Android Police’ın sayfasından APK dosyasını indirebilirsiniz.

Google, 2014'ün En İyi Android Oyunlarını Listeledi

YORUMLAR