Rando ile Rastgele Mesajlar Atmaya Hazır Mısınız?

Rando ile Rastgele Mesajlar Atmaya Hazır Mısınız?

Mesajlaşmak artık hayatımızın bir parçası oldu. Özellikle Whatsapp ile birlikte başlayan mesajlaşma çılgınlığı şu an öyle bir seviyeye ulaştı ki, telefonla arama kalksa bile hissetmeyeceğiz. Yeni uygulama Rando ise bu konuya biraz farklı bir bakış açısından bakıyor.

Mesaj yazarken özellikle ciddi durumlarda aklımızdan bir sürü şey geçiriyoruz. Özellikle sevgili durumları buna en güzel örnek. Contrast firmasının yeni mobil uygulaması ise tüm bunları değiştirmeye geliyor. Rastgele mesaj üreticisi olarak adlandırılan Rando, birine mesaj göndermek istediğiniz zaman tamamen rastgele bir şekilde göndereceğiniz şeyi seçiyor. Sadece 3 seçeneğiniz var; resim, GIF ya da söz. 

Eğer resmi seçerseniz, Rando galerinizdeki rastgele bir resmi gönderiyor. GIF'i seçerseniz Giphy'den çeşitli GIF'ler gönderiyor. Sözü seçerseniz ise rastgele değişik sözler gönderiyor ve bunların nereden geldiğini kimse bilmiyor. 

İşin en ilginç yanı ise Rando bu görselleri ya da GIF'leri siz görmeden göndermeye çalışıyor. Yani resmi seçerseniz, galerinizden seçilip ekrana gelen resmi siz bulanık olarak görüyorsunuz. Onu yollayıp yollamamak size kalmış.

Rando'nun birkaç sıkıntılı yanı olduğu söylense de uygulamaya gelen yorumlar harika. Artık mesajlaşmak konusunda sorun çekmek istemiyorsanız, Rando'ya bir bakın derim.

YORUMLAR