Skype Güncellendi - Skype 6.10 ile Gelen Yenilikler

Skype Güncellendi - Skype 6.10 ile Gelen Yenilikler

Microsoft'un popüler mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması Skype geçtiğimiz saatler içerisinde yeni bir güncelleme aldı ve şirket Skype 6.10 güncellemesiyle birlikte kullanıcıları bekleyen yeniliklerin yer aldığı sürüm güncelleme notlarını henüz yayınladı.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Skype 6.10 sürümüyle birlikte göze çarpan en büyük değişiklik, kullanıcılara merhaba diyecek olan yeni Skype karşılama ekranı. Modern tasarımı ve eskisine göre daha düzenli şekilde yerleştirilen menüsü sayesinde kullanıcıların tüm giriş işlemlerine ve seçeneklerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri bir karşılama ekranına sahip olan Sykpe 6.10'un karşılama ekranının gerçekten hoş göründüğünü söylemeden geçemeyeceğim.

Skype 6.10 sürümüyle kullanıcıları bekleyen en önemli değişiklerden bir tanesi de Microsoft tarafından daha önce de duyurulan ve kullanıcıların video görüşme deneyimini arttırmaya yönelik olarak güncellenen video arama kütüphanesi. Bu noktada güncellenen video arama kütüphanesinden yararlanmak isteyen her kullanıcının Skype'ın en yeni sürümü olan Skype 6.10'a sahip olması gerekiyor. Görüntülü sohbet yapacak kullanıcıların Skype sürümleri arasında farklılıklar olması durumunda, geliştirilen bu özellik maalesef kullanılamıyor.

Son olarak yeni Skype güncellemesiyle birlikte yapılan performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri sayesinde kullanıcılar çok daha hızlı ve hatasız bir Skype istemcisine kavuşuyor. Bu sayede Windows işletim sistemi sürümünüz ne olursa olsun, masaüstü bilgisayarlarınız üzerinde Skype çok daha akıcı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Microsoft'un kullanıcılara çok daha mükemmel bir Skype deneyimi sunmayı hedeflediği Skype 6.10 sürümünü Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde indirerek, yeni Skype özelliklerini herkesten önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Firefox 25 Sürümüyle Güvenlik Açıkları Ortadan Kaldırıldı

YORUMLAR