Skype'a Mojis İsimli Animasyon Desteği Geldi!

Skype'a Mojis İsimli Animasyon Desteği Geldi!

Popüler mesajlaşma uygulaması Skype'a yeni özellikler kazandırıldı. Skype üzerinden arkadaşlarınıza artık animasyonlu videolar gönderebilmeniz artık mümkün.

Görüntülü sohbet ve metin sohbeti gibi birçok farklı özelliği bulunan Skype kısa bir süre önce yeni bir güncellemeyle değişti. Bu güncelleme sayesinde arkadaşlarınıza artık kısa videolar gönderebileceksiniz. Animasyonlarla hazırlanmış bu kısa videoların sayısı şu an sınırlı fakat ilerleyen günlerde artacağı ve daha güzel hale getirileceği söyleniyor. Tabii Skype bu kısa videolar için karakterlerin telif haklarına ücret ödüyor bunun için ilk başta sayısının az olduğunu tahmin ediyoruz.

Mojis adının verildiği bu yeni özelliğe Android, iOS, Mac ve Windows işletim sistemlerindeki Skype uygulamanızı güncelleyerek ulaşabilirsiniz. Jurassic Park, Muppets ve Despicable Me gibi projelerden alınan kısa videolar öncelikle size daha sonra göndermek isterseniz arkadaşınıza ulaşıyor. Mojis'ler sayesinde daha keyifli bir sohbet yapma imkanınız oluyor.

Oldukça kısa olan mojisler zaman içerisinde tüm ülkeler için kullanılabilir hale gelecek. Skype'ın uygulama güncelleme bildirimi gelmişse zaten uğraşmadan direkt bu özelliğe ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki videoda ise örnek bir kısa video bulunuyor.

Skype'ın en güncel uygulamalarını aşağıdaki bağlantılar yardımıyla indirebilirsiniz.

Skype Aramaları Nasıl Kaydedilir?

Web Tabanlı Sohbet İstemcisi Hack.Chat, Üyelik ve Eklenti Gerektirmiyor

YORUMLAR