Snapchat Memories Tanıtıldı

Snapchat Memories Tanıtıldı

Snapchat kullanıcıları, fotoğraf ya da videolarını kısa süreliğine paylaşmak istiyor olsalar da önemli anlarını da sürekli saklamak istiyorlar. Yeni duyurulan Snapchat Memories ise bazı fotoğraflarınızı uzun süreli saklamanıza yardımcı olacak.

Snapchat'in blog adresi üzerinden yayınlanan bir yazıyla birlikte tanıtılan Snapchat Memories, uygulamanın temel mekaniklerinden farklı çalışacak. Normalde 3 ile 10 saniye arasında görüntülenebilen paylaşımlar, Memories ile birlikte sonsuza kadar saklanabilecek. Kullanıcılarının doğum günü, evlilik yıldönümü gibi önemli anlarını sürekli saklamak isteyebilecekleri için böyle bir hizmeti uygulamaya eklediklerini belirten Snapchat, Memories'in devreye gireceği tarihi de açıkladı.

Ağustos ayında kullanıma açılacak olan ve Snapchat kullanıcılarına bildirim yoluyla duyurulacak Snapchat Memories, uygulamanın Facebook Moments gibi rakipleri karşısında da elini güçlendirecek. Fotoğraf ya da video paylaşımının yapılabildiği diğer platformlarda bildiğiniz gibi önemli anlar, sonsuza kadar o platformda saklanıyor. Snapchat de kullanıcılarına böyle bir hizmet vererek, insanların diğer platformlardan ziyade kendi platformunu daha çok tercih etmesini sağlayacak. 

Snapchat Selfie'leriniz Yakında Tamamen 3 Boyutlu Olabilir!

Snapchat Videolarınıza Hareketli Emojiler Ekleyebileceksiniz

Araba Kazası Mağduru Şoför Snapchat'e Dava Açtı

YORUMLAR