Swarm'ın iOS 8 Güncellemesiyle Kullanımı Kolaylaşıyor

Swarm'ın iOS 8 Güncellemesiyle Kullanımı Kolaylaşıyor

Uygulamasını ikiye böldüğünden beri Foursquare, check-in odaklı platformu olarak Swarm'ı açtı ve şu anda popülasyonun birçoğu Swarm kullanıyor. Firma yavaş yavaş Swarm'ı geliştirmeye yönelik çalışmalara girişti, ilk içerik iOS 8 ile birlikte Swarm'ın akıllı telefonlarda kullanımı rahatlatan bir özelliğe sahip.

Swarm'a gelen ilk güncellemeyle artık akıllı telefonlarınızdan check-in yapmak için uygulamayı başlatmanıza gerek kalmayacak. Yeni araç sistemiyle Swarm otomaik olarak yakınınızdaki arkadaşlarınızı göstererek bulunduğunuz lokasyonu temel nokta olarak check-in'leyebiliyor. Uygulamanın son güncellemesini yapmanızla birlikte notifikasyon bölümüne yerleşecek olan araca ajanda bölümünden de ulaşabiliyorsunuz. iOS 8'in desteğiyle birlikte artık Swarm'ı uygulama olarak açmadan kısayoldan check-in yapabileceksiniz.

iPhone ve iPad'ların yukarıdan indirdiğimiz 'Bugün' notifikasyon ekranından kolayca ulaşabileceğiniz Swarm aracıyla anında bulunduğunuz lokasyonu tarayın ve 5 mil içerisindeki tüm arkadaşlarınızı da kendinizle birlikte etiketleyin. Araç şimdilik sadece seçili bir mekanı temel alıyor, bu lokasyonu değiştirmek isterseniz yine uygulamayı açmanız gerekecek.

Uygulamanın yeni güncellemesi şimdilik sadece iOS kullanıcıları için aktif. Şirket henüz özelliğin Android veya Windows Phone'a gelip gelmeyeceğini açıklamadı.

Nexus 6 İçin Yapılan Hız Testi, Devleri Geride Bırakacak

iPad Air 2 Fotoğrafları Sızdırıldı

YORUMLAR