Türkiye’nin En İlginç İlişki Grafiğini Couplinked Çıkardı

Türkiye’nin En İlginç İlişki Grafiğini Couplinked Çıkardı

Couplinked uygulaması Türkiye’nin ilişki durumunu analiz ederek, ortaya 2015 yılının en ilginç infografiğini çıkardı. Couplinked’in infografiğinde son derece ilginç bilgilere rastlamak mümkün.

Couplinked uygulaması Android ve iOS için bir eşleşme ve arkadaş edinme uygulaması. Uygulamanın önemli özelliklerinden biri eğitim seviyenize göre eşleştirmeler yapabiliyor olması. Bu noktada benzerlerinden ayrılıyor ve kafanıza uyan bir eş bulma olasılığını artırıyor, ya da artırmaya çalışıyor. Couplinked sadece yükseköğrenime sahip kişileri bünyesine katarak sosyal dengeyi bir şekilde sağlamaya çalışıyor. Couplinked’e üye olabilmek için Facebook hesabınızda üniversite bilgilerinizin eklenmiş olması gerekiyor. Bunu yapmadıysanız üyeliğinizi gerçekleştirmeniz de mümkün olamıyor.

Tinder mantığında çalışan ancak sadece eğitimli insanları seçebildiğiniz Couplinked uygulaması Türkiye’nin eğitimli ilişki üzerine dair bir infografik yayınladı. Bu infografikte Türkiye’de en çok eşleşen isimler, yaş ortalamaları, en uyumlu burçlar gibi romantizmi yakından ilgilendiren istatistiklere rastlamak mümkün. Couplinked bu verilere yaklaşık 2 milyon kullanıcı üzerinden derlemiş. İşte ilginç “eğitimli arkadaş arama” istatistikleri. 

Romantik Bir Akşam Planlamak İçin 10 Android Uygulaması

Facebook'ta Aşktan Yana Türkiye'nin Karne Notu Nedir?

YORUMLAR