Uber ile Favori Spotify Listeleriniz Yolculuklarda Sizlerle

Uber ile Favori Spotify Listeleriniz Yolculuklarda Sizlerle

Uber'in son zamanlarda dönen dedikoduları arasında Spotify ile bir partnerlik anlaşması vardı ve servisin son duyurusuyla birlikte bu partnerlik gerçek oldu. 21 Kasım'dan itibaren Uber kullanıcıları Spotify'da kendi oynatma listelerini oluşturarak varış noktalarına kadar listelerini yayınlayabilecekler.

Uber / Spotify anlaşmasının çıkışıyla birlikte öncelikli hedef aldığı şehirler arasında şimdilik sadece New York, San Francisco, Nashville, Los Angeles, London, Mexico City, Singapore, Stockholm, Toronto ve Sydney var. İlerleyen haftalarda servis daha çok şehre ulaşarak ağını genişletecek. Servis ülkemize giriş yapacak mı, hala merak konusu.

Uber'in yeni hamlesi ile arabada çalan oynatma listelerini Spotify'in devasa müzik arşiviyle değiştirebilecek ve kendi oynatma listenizin yürütülmesini sağlayabileceksiniz. İşlemi yapmak çok basit, ancak öncelikle premium bir Spotify üyeliğine sahip olmanız gerekmekte. Spotify ve Uber hesaplarını birbirine bağlayarak Uber uygulaması içerisinden oynatma listenize ulaşabiliyorsunuz. Servis sayesinde daha aracınıza daha girmeden favori parçalarınızı oynatmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun için Uber uygulamasını aracınızla ilişkilendirmeniz yeterli.

Uber henüz ülkemizde popüler olan bir servis değil, ancak yolculuklar için harika seçenekler sunabiliyor; özellikle Spotify ile de partnerliğinden sonra gerçekten denenmesi gerekiyor. Uber hakkında daha detaylı yazımıza buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Android, Windows Phone veya iOS cihazınıza indirerek kendiniz deneyebilirsiniz.

Nokia, Piyasada İsmini Korumaya Çalışıyor

Goat Simulator, World of Warcraft'ı Tahtından Edecek!

YORUMLAR