UC Browser Son Güncellemesiyle Gizliliğini Geliştiriyor

UC Browser Son Güncellemesiyle Gizliliğini Geliştiriyor

Windows Phone akıllı telefonlar için en popüler internet tarayıcısı UC Browser son güncellemesiyle daha da sabit bir versiyona geçiş yaptı. Popüler tarayıcının bu seferki hedefi internet tarayıcılığında gizlilik ilkesi üzerine yoğunlaşıyor.

Birçok Windows Phone cihazı kullanıcılarının gözde internet tarayıcısı UC Browser onca alternatif arasından özellikle Windows Phone işletim sisteminde ön plana çıkmaya devam ediyor. Rakiplerinden daha hafif, daha hızlı ve daha kolay ulaşılabilirlik sunan tarayıcı bugün 4.1 versiyonuna ulaşarak geliştirme güncellemesi aldı. Windows Phone Store'dan ulaşabileceğiniz güncellemenin bugünkü hedefi tarayıcının gizlilik geliştirmeleri üzerine oldu. UC Browser tarafından sunulan gizlilik koruması 4.1 versiyonuyla daha da gelişerek daha sabit bir gizlilik modu ve cookie temizleme aracı sunuyor.

UC Browser'ın sunduğu yeni özellikler arasında uygulamayı genel olarak geliştirmek dışında bir de daha internette daha hızlı gezebilmeniz için getirilmiş adres tahmini özelliği var. Diğer tarayıcılardan hatırlayacağınız bu özellik artık UC Browser'da sık gezdiğiniz sitelerin daha siz yazmadan ekranda belirmesini sağlayarak daha hızlı ve rahat bir kullanım sunuyor. Ayrıca uygulamanın köşesinden çıkan tercihleri 4.1 versiyonunda artık kapatabiliyorsunuz.

Windows Phone cihazlarınız için UC Browser'ın yeni özelliklerini denemek isterseniz internet tarayıcısını aşağıdaki bağlantıdan hızlıca indirebilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS kullanıcıları için uygulamanın ilgili versiyonları da aşağıda yer alıyor.

Android'den Windows Phone'a Geçiş Rehberi

Battlefield 4 Bir Hafta Boyunca Origin'de Ücretsiz

YORUMLAR