Windows 10 e-Posta Uygulaması Yeni Özelliklerle Güncelleniyor

Windows 10 e-Posta Uygulaması Yeni Özelliklerle Güncelleniyor

Yapılan e-Posta uygulaması güncellemesinden sadece Windows 10 Insider sürümü kullanıcıları faydalanabilecekler.

Windows 10 işletim sistemi ile gelen Posta uygulaması güncelleniyor. Ancak bu güncelleme sadece Windows 10 Insider sürümü kullananlar için geçerli olacak. Windows 10’u hala resmi olarak güncellememiş ve bir senelik Windows 10 Insider 10532 test sürümüne devam eden kullanıcılar, Posta uygulamasına dahil olacak olan “diyalog kapatma ve engelleme” özelliğini kullanabilecekler.

Windows 10 için geliştirilen Posta uygulaması grup e-postalarına izin verebiliyor. Yeni güncellemeyle kullanıcı bu özelliği hangi e-posta adresleriyle kullanabileceğini seçebiliyor olacak.

Posta uygulaması, Windows 10 içine dahil olan ve özel olarak yeniden kurgulanmış bir uygulama. Windows 10 Posta, kullanıcıların e-posta hesaplarını tek uygulama üzerinden kontrol edebilmelerini sağlıyor. Posta uygulaması birden fazla e-posta hesabının bir aryüz üzerinden kontrolünü sağlasa da, henüz bazı eksikleri olduğunu Microsoft’da kabul ediyor. Şimdilik bir süre Windows 10 Insider sürümlerinde test edilecek olan bu tür yeni güncellemelerin zaman içinde Windows 10 genel sürümlerine de uygulanacağı konuşuluyor, ancak kesin bir tarih planlanmış değil.

Windows 10, Masaüstünde Yüzde 5'i Aştı

Kişisel Asistan Cortana Windows 10'da Tercüman da Olacak

Microsoft, Windows 10 Güncellemelerinde Neden Detay Vermeyeceğini Açıkladı

YORUMLAR