Windows 10 Sürüm 14352 Güncellemesi Bir Çuval Hatayı Düzeltmiş Olarak Geliyor

Windows 10 Sürüm 14352 Güncellemesi Bir Çuval Hatayı Düzeltmiş Olarak Geliyor

Windows 10 Redstone güncellemesi birkaç ay kala yeni bir sürüm daha PC’lere geliyor. Windows 10 sürüm 14352 güncellemesi çok yakında Insider kullanıcılarına dağıtılacak.

Windows 10 sürüm 14352 o kadar çok yazılım açığını ve hatasını düzelten bir güncelleme ki, Microsoft’un Redstone güncellemesinden önce işleri sıkı tuttuğunun da bir işareti olarak gösteriliyor. Belli ki Microsoft Temmuz ayında yapılacak olan büyük yıldönümü güncellemesinde hiçbir kullanıcının sıkıntı yaşamamasına gayret ediyor. Ancak içimizden bunun çok mümkün olamayacağını biliyor gibiyiz sanki.

Windows 10 Sürüm 14352 yaklaşık 20 kalem hatanın düzeltildiği bir liste yayınladı. Bu düzeltmelerden en önemlileri şöyle;

  • Intel HD Graphics 3000 ve Intel HD Graphics 2000 GPU düzenekleri artık görüntüleri daha hızlı ver düzgün işleyebilecekler. Bu GPU’lar BSOD ekran hatası vermeyecekler.
  • Microsft Edge tarayıcı her Insider güncellemesinden sonra sabitlenmiş sekme ayarlarını sıfırlamayacak.
  • Windows 10 İşlem Merkezi bildirimleri fare üzerine getirildiğinde otomatik olarak genişleyecek ve alt seçeneklere ve bildirim detaylarına ulaşılabilecek.
  • Windows 10 İşlem Merkezi “Hafif Mod” kullanımda arada bir kaybolan ikonlar düzeltildi, artık kaybolmayacaklar.
  • Microsoft Edge tarayıcıda “Esc” tuşu kullanıldığında tam ekran olan videoların küçülmemesi sorunu düzeltildi.

Microsoft hesabıyla Insider üyeliği olan kullanıcılar Windows 10 sürüm 14352 güncellemesini kademeli olarak önümüzdeki haftadan itibaren güncellemeler kademesinden takip edebilirler.

Windows 10 Redstone Güncellemesi PC Sistem Gereksinimleri

Redstone: Dev Windows 10 Güncellemesi Geliyor! Redstone Ne Zaman Gelecek ve Ne Değişecek?

YORUMLAR