Windows 8.1 için Yeni Güncelleme Duyuruldu

Windows 8.1 için Yeni Güncelleme Duyuruldu

Windows, 8.1’e getirdiği güncellemeyle kullanıcılara daha işlevsel ve rahat bir işletim sistemi deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Kullanıcıları bu güncellemeyle birlikte işletim sistemlerinden en üst düzey verimi alabilecek.

Bu güncelleme aslında ufak çapta geliştirmeler içeriyor. Bu bakımdan Update 1 gibi büyük bir güncelleme olarak nitelemek hata olur. Yine de kullanıcıların Windows 8.1’den daha fazla verim almaları için özel olarak düşünülmüş özelliklere sahip.

Öncelikle açıklığa kavuşturalım, uzun zamandır adından söz edilen Update 2 bu güncelleme değil. Sözü geçen bu güncelleme küçük çapta bir takım kullanım güncellemeleri içermekte. Bunlar arasında touchpad güncellemeleri, Miracast Receive desteği, dış geliştiriciler için Wi-Fi API güncellemeleri ve SharePonit Online’a daha kolay kullanıcı girişi yapabilmeyi sağlayan iyileştirmeler mevcut.

Microsoft’un bu paketi sunmasının asıl sebebi, kullanıcıların problemlerine mümkün olduğunca hızlı yanıt vermek ve büyük güncellemeler yerine ufak iyileştirmeler ile işletim sisteminden maksimum verimi alabilmelerini sağlamak.

Bu güncelleme ayrıca Microsoft’un sık sık ufak iyileştirmeler yayınlayarak kullanıcıların neredeyse aylık periyotlar çerçevesinde işletim sistemlerini iyileştirebileceklerinin de sinyallerini veriyor.

Güzelleşelim Android Uygulaması Yayınlandı

YORUMLAR