Winzip 17 ile Gelen Yenilikler

Winzip 17 ile Gelen Yenilikler

Şimdiye kadar yapılan Winzip güncellemeleri içerisinde en önemli özellikleri beraberinde getirdiği söylenen Winzip 17 güncellemesiyle kullanıcıları birçok yenilik bekliyor. Bu yeniliklerin arasında popüler sosyal ağ siteleri ve çevrimiçi depolama hizmetleriyle entegrasyon ilk göze çarpanlar arasında.

Bu şekilde tek yerden tüm bulut verilerinize kolaylıkla ulaşabilir ve istedeiğiniz gibi yönetebilirsiniz. SkyDrive, Dropbox ve Google Drive ile doğrudan entegrasyon sayesinde verilerinizi AES 128-256-bit şifreleme seçenekleriyle koruyabilirsiniz.

Winzip 17'nin paylaşım olanakları ZipShare'den tutun popüler sosyal medya siteleri Facebook, Twitter ve LinkedIn'e kadar uzanmaktadır.

Ayrıca Winzip 17 kullanıcılara resim dosyalarını yeniden boyutlandırma seçeneği sunarken, Microsoft Office belgeleri için yerleşik bir PDF dönüştürücüyü de içerisinde barındırıyor. Bunların dışında Winzip 17 ile fotoğraflarınıza filigran ekleyerek, fotoğraflarınızın sizin adınız dışında dağıtılmasına engel olabilirsiniz.

Winzip 17 ile birlikte gelen yeni özellikleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Winzip programına alternatif olarak WinRAR programını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

YORUMLAR