WordPress 4.2.2 Güncellemesi Yayınlandı

WordPress 4.2.2 Güncellemesi Yayınlandı

Popüler içerik yönetim sistemi WordPress için 4.2.2 güncellemesi yayınlandı. WordPress kullanıcılarının, çeşitli iyileştirmeler ve güvenlik açıklarını gideren yeni güncellemeyi bir an önce yüklemeleri gerekiyor.

Dünyaca ünlü açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi WordPress, 4.2.2 sürümünü duyurdu. Yayınlanan yeni güncelleme ile birçok kritik hata ve güvenlik açıkları gideriliyor. Twenty Fifteen teması da dahil olmak üzere, güvenlik açığı bulunan tüm temalar ve eklentilerde güncellemeye gidilen yeni sürümde, Internet Explorer 9 ve 10’da yaşanan emoji yükleme hataları ve Mac’te görsel editörü kaydetmek için kullanılan klavye kısayollarında da düzeltmeye gidildi. Bunun dışında YouTube Embed kodlarında da iyileştirmeler yapılmış durumda. Toplamda 13’ü bulan hata düzeltmeleri, WordPress kullanıcıları için çok büyük önem arz ediyor diyebilirim.

WordPress’in bir önceki sürümünde yer alan açığı kullanmak isteyen art niyetli kişilerden korunmak için sitenizde kurulu olan sürümü bir an önce 4.2.2’ye güncellemeniz gerekiyor. Güncellemeyi yapmak için yönetici paneline girerek Güncelle butonuna basmanız yeterli olacaktır.

WhatsDog, WhatsApp Kullanan Çiftlerin Arasını Açacağa Benziyor!

Google, Renk Körlerine Özel Chrome Eklentisini Çıkardı

YORUMLAR