Yeni Steam Güncellemesi Aşırı Bellek ve İşlemci Kullanımını Düzeltiyor

Yeni Steam Güncellemesi Aşırı Bellek ve İşlemci Kullanımını Düzeltiyor

Dünyanın en büyük oyun dağıtım ve satış platformu olan Steam, geçtiğimiz haftalarda büyük bir güncelleme almıştı. Popüler yazılımın işlemci ve bellek konusunda bazı sorunları olması ve artan şikayetler, Steam'e yeni bir güncelleme daha gelmesine sebep oldu.
Yeni güncellemeyle Steam'de ufak iyileştirmelerin yanında, yazılımın çalışmasını engelleyecek kadar büyük sorun yaratan ve yer yer programın durmasına yol açan aşırı işlemci ve bellek kullanımı sorunu çözülmüş durumda. Steam içinde oyun faturalarının yazdırılması ve oyunları yedeklemede hata veren sorunlar da giderildi. Ayrıca Steam'de disk yönetimi sayfası ayarlarına yüklenen ve silinen oyunları gösterme seçeneği de eklendi. Yazılıma giriş ve çıkışlarda yaşanan çökmeler de büyük oranda giderilmiş durumda.

Her yıl geleneksel olarak yapılan Steam yaz indirimlerine az bir süre kalmışken, oluşan devasa talebe sağlıklı cevap vermek isteyen Steam, yazılımsal sorunların satışlarına yansımamasını istiyor. Sorunsuz bir kullanım için Steam'i güncelleyebilir veya güncellenmiş sürümünü indirebilirsiniz.

Google Kendini Savundu: Bize Hep Arkadan Çarpıyorlar

Sony Xperia A4 Japonya'da Ortaya Çıktı

YORUMLAR