Yıllar Sonra Resmi Age of Empires 2 Genişleme Paketi Çıkıyor!

Yıllar Sonra Resmi Age of Empires 2 Genişleme Paketi Çıkıyor!

Günümüzden tam 17 yıl önce yayınlanmış Age of Empires 2, yılların ardından yeni genişleme paketine kavuşuyor. Age of Empires 2'nin yenilenmiş grafiklere sahip versiyonu olan Age of Empires II HD için geliştirilmiş bu yeni genişleme paketi Age of Empires II HD: Rise of the Rajas adıyla çıkış yapacak. Hatırlanacağı üzere son Age of Empires 2 genişleme paketi 2000'li yılların başlarında yayınlanmıştı. Bu kadar uzun bir sürenin ardından oyuna ek bir içerik hazırlanması büyük bir sürpriz oldu.

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas bize Güneydoğu Asya medeniyetlerinin tarihine tanık olma imkanı verecek. Bu indirilebilir içerikle beraber oyuna 4 yeni medeniyet ekleniyor. Kamboçya, Vietnam, Burma ve Malezya gibi ülkelerin mirasçısı olduğu bu medeniyetlerden birini seçerek özel olarak seslendirilmiş senaryo modlarında maceraya atılabileceğiz. Online modda da diğer oyunculara karşı taktiksel yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz. Genişleme paketiyle birlikte oyuna savaş filleri gibi yeni birimler ve yeni mekanlar da ekleniyor.

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas çıkış tarihi 19 Aralık Pazartesi olacak. Bu yeni genişleme paketini oynamak için Steam hesabınızda Age of Empires II HD oyununa sahip olmanız gerekiyor. Age of Empires II HD: Rise of the Rajas'ı satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Eğer Age of Empires II HD'ye sahip değilseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu alabilirsiniz:

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 3. Hafta)

YORUMLAR