ZenMate Core VPN Alışveriş Yaparken SmartPrice ile Cebinizi Koruyor

ZenMate Core VPN Alışveriş Yaparken SmartPrice ile Cebinizi Koruyor

ZenMate Core VPN uygulaması için geliştirdiği tarayıcı eklenti SmartPrice, güvenliğinizi alışveriş sepetlerinize taşıyan bir servis. SmartPrice arka planda çalışıyor ve sadece alışveriş sitelerinde karşınıza çıkıyor. 

ZenMate SmartPrice, alışveriş yaparken en uygun fiyatlı olan ürünleri bulabileceğiniz, ilgili kupon ve tekliflere ulaşabileceğiniz, reklamlar tarafından rahatsız edilmeden alışveriş sitelerinin sayfalarında dolaşabileceğiniz bir eklenti. Ücretsiz olarak ZenMate Core VPN masaüstü uygulamasıyla beraber tarayıcılarla bütünleşiyor. 

ZenMate SmartPrice Nedir?

ZenMate SmartPrice uygulama eklentisi Premium hesap kullanıcılarının servisine sunulmamış, sadece ücretsiz kullanıcılar bu eklentiden faydalanıyorlar. Ancak Premium üyelik sahibi olanlar içinde yakında hizmet vermeye başlayacak. ZenMate SmartPrice benzer uygulamaların aksine çevrimiçi hareketlerinizi takip etmiyor, veri toplamıyor. SmartPrice sadece alışveriş sitelerinde aktif olan bir eklenti olarak tarayıcınızın performansını da düşürmüyor.

Dikkat! Karşınıza SmartPrice Çıkabilir!

Ücretsiz kullanılan ZenMate Core VPN’e eklenti olan SmartPrice arkada açık durduğu için alışveriş sitelerinde birden karşınıza çıkabilir. Ancxak tabi ki bunu engeleyebiliyorsunuz. 

ZenMate SmartPrice Nasıl Çalışıyor?

Kullanımı da son derece kolay olan ZenMate Core VPN SmartPrice eklentisi, alışveriş sitelerinde size alternatif seçenekler sunmasını istemiyorsanız sadece size gösterilen alternatif sunumun üzerindeki (X) işaretini tıklamanız yetiyor. Bu işlem size “SmartPrice’ı Durdur” seçeneği sunuyor.

YORUMLAR