iMesh

iMesh

12.0.0.133391
Editör Puanı: 5/5
5

78 Kullanıcı: 3.7/5

3.7
iMesh Ana Ekran
iMesh
iMesh Oynatıcı
iMesh
iMesh
iMesh

Müzik Paylaşım Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

iMesh ile dinlemek istediğiniz şarkılara ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz

iMesh kullanıcılara bilgisayarlarında müzik dinleme keyfini diledikleri gibi yaşama imkanı veren bir müzik indirme programı olarak tanımlanabilir. 

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir MP3 paylaşım yazılımı olan iMesh temel olarak kullanıcıların kendi aralarında şarkı paylaşmalarını mümkün kılan bir ücretsiz MP3 indirme çözümü. iMesh temel olarak kullanıcıların sahip oldukları müzik arşivlerini diğer kullanıcılarla paylaşmasını sağlıyor. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı iMesh kullandığı için aranılan yerli veya yabancı şarkılara hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ulaşılabiliyor ve bu şarkılar dinlenebiliyor.

P2P paylaşım sistemine sahip olan iMesh bir müzik platformu olarak düşünülebilir. Yazılımı yükledikten sonra sizi karşılayan iMesh ana penceresi üzerinde sizin için hızlı şarkı önerileri görüntüleniyor. Kullanıcılar arama çubuğunu kullanarak dinlemek istedikleri şarkıları arayabiliyorlar. Bunun yanında iMesh üzerinden erişilen parçalar anında iMesh ile oynatılabiliyor. Bu sayede ek bir medya oynatıcı kullanma derdinden kurtuluyorsunuz. iMesh ile sevdiğiniz şarkıların videolarına ulaşabilmeniz ve bu videoları izleyebilmeniz de mümkün.

iMesh'in görünümünü kişiselleştirebilmeniz için tema seçeneklerine sahipsiniz. Yaızlımın DJ bölümü ile tercihlerinize uygun şarkı önerilerine ulaşabiliyorsunuz. iMesh içerisinde diğer  kullanıcılarla iletişim kurabilmenize de imkan verildiği için program bir sosyal platform görevi de görüyor.

NOT: Reklam destekli bir yazılım olan iMesh'in kurulum süreci sırasında karşınıza tarayıcı anasayfanızı değiştirebilen ek yazılımlar için kurulum önerileri gelecektir. Bu kurulum önerilerini devre dışı bırakabilir ve herhangi bir ek yazılımı bilgisayarınıza yüklemeden iMesh'i kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum işlemleri süresinde dikkatli olmanızı ve bir sonraki adıma sayfadaki seçenekleri anladıktan sonra geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Diğer indirme yazılımları için müzik indir sayfamıza gidebilirsiniz.

iMesh Artı Yönleri
 • + Geniş müzik arşivi.
 • + Türkçe dil desteği sunuyor.
iMesh Eksi Yönleri
 • - Sosyal medya desteği yok.

iMesh için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
159 / 2,248,803
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
iMesh
Kurulum adımlarında araç çubuğu, anasayfa değiştirme vb. seçenekler barındırır. Seçerek ilerleyiniz.

Dosya Paylaşımı Popülerleri

 1. uTorrent
  uTorrentÜcretsiz Torrent İndirme Programı
 2. BearShare
  BearShareMüzik İndirme Programı
 3. Ares
  AresÜcretsiz Dosya Paylaşım Programı
 4. MEGAsync
  MEGAsyncMega Senkronizasyon Programı
 5. BitTorrent
  BitTorrentBitTorrent Programı