1Drive with Document Viewer

1Drive with Document Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 243
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ThinkFree

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ofis uygulamasıdır.

1Drive with Document Viewer, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir döküman okuma ve ofis uygulamasıdır. Popüler ofis uygulaması ThinkFree Office'in ücretsiz versiyonu olan bu uygulamada bazı özellikler kısıtlansa da çok işinize yarayabilir.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi Google Docs ile entegre bir şekilde çalışıyor olması. Bu sayede Google hesabınıze erişebilir bütün dökümanlarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Hatta uygulamayı varsayılan döküman görüntüleyici olarak seçerseniz, ofis sizin için dökümanlarınızı çevrimiçi ya da çevrimdışı otomatik olarak açacaktır.

Uygulamanın arayüzü de gayet kullanıcı dostu ve başarılı. Üst taraftaki çubukta dört adet sekme bulunuyor. Home; anasayfa, My doscs; dökümanlarınızı bulabileceğiniz sayfa, Login; hesabınıza giriş sayfası ve Google sekmesi de Google dökümanlara erişim için bulunuyor.

Ayrıca Google haricinde  Box, Dropbox, Google Drive, Evernote, Picasa, Facebook and Twitter gibi servislere de bağlanabiliyorsunuz. Eğer ofis uygulamasını mailinize gelen ek dökümanları kolayca açmak ve görüntülemek gibi amaçlarla kullanacaksanız 1Drive işinizi görecektir.