1Path

1Path

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 198
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bulkypix

1Path ile ardı ardına belirlenmiş noktalara ulaşmaya çalışırken diğer engellere çarpmamak için areket sensörüyle kontrol konusundaki yeteneğinizi ölçümleyeceksiniz.

1Path, noktaları birleştirme ve labirent bulmacalarını birleştiren ilginç bir kombinasyon. Mobil cihazınızın hareket sensörüyle oynanan bu oyunda amacınız kontrol ettiğiniz noktayı engelleri aşarak toplanması gereken bonuslara ulaşmak. Oyunun başlangıç aşaması kolay anlaşılır ve sade ancak oyune her defasınde eklenen ilginç fikirler ve 100 farklı bölüm uzun vadeli bir eğlencenin vaadini veriyor. 1Path, oyun içi satın alma seçeneklerinin olmadığı tamamen ücretsiz bir oyun olsa da bu durum sadece Android için özel. iOS kullanıcıları bu oyunu satın almak zorundalar.

Son derece minimalist ama bir o kadar da estetik olmayı başaran grafiklerle bezeli, adrenalinin de eksik olmadığı 1path, farklı kordinasyonlarda belirtilmiş noktaları sırasıyla ve başka yerlere çarpmadan birleştirmeniz gereken bir oyun. Tilt aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz bu hareketlerin kolaylaşması adına kalkanlar ve zaman bonusu gibi yardımcı unsurlar mevcut. Peki bunca zahmete neden mi katlanmanız gerekiyor? Çünkü kontrol ettiğiniz noktanın arkadaşı olan başka bir noktanın rengi çalınmış ve sizin bu durumu çözmeniz gerekiyor.