1PrivacyProtection

1PrivacyProtection

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 383
  • DOSYA BOYUTU 0.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ONekit

Bilgisayarda ve internette gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri temizlemenize olanak sağlayan bu program ile kişisel güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Güvenlik çağımızın en önemli unsurları arasında yer alıyor. İnternet her ne kadar faydalı olsa da bu ortamda var olan herkes iyi niyetli değil.

1PrivacyProtection kullanıcıların güvenlik ile ilgili endişelerini gidermek için tasarlanmış güçlü bir kişisel gizliliği koruma programıdır. Ücretsi olarak deneyebileceğiniz bu program ile tüm dijital izlerinizi güvene alabilirsiniz.

Birçok farklı aracı aynı programda birleştiren 1PrivacyProtection'da son derece kolay anlaşılır bir arayüz hizmet vermektedir. Status bölümünde bilgisayar ve tarayıcı durumlarınızı kontrol edebilir, browser history kısmında ise tarayıcı geçmişinize göz atabilirsiniz. Ayarlar bölümünden kişisel düzenlemelerinizi yapabileceğiniz bu program ile özellikle çevrimiçi aktivitelerinizi üçüncü şahısların erişiminden koruyabilirsiniz.

Program Internet Explorer, Firefox ve Chrom tarayıcıları üzerinde güvenle kullanılabilir. Geçmişte yaptığınız tüm gezintileri ve aktiviteleri tek bir tıkla geri dönüştürülemeyecek şekilde temizleyebilirsiniz. Yanlış ellere geçmeleri halinde kişisel güvenliğinizi tehlikeye atabilecek bilgilerinizi saklamak için güvenilir bir yazılım arıyorsanız 1PrivacyProtection'ı denemenizi tavsiye ediyorum.