21 Day Companion

21 Day Companion

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cameron Roth

21 Day Companion, kendiniz için koymuş olduğunuz sağlıklı yaşam ve spor hedeflerinizi takip ederek başarmanızı sağlayan yararlı bir iOS sağlık uygulaması.

21 Day Companion, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen spor ve sağlık uygulamalarından bir tanesi olmasına rağmen diğer uygulamaların aksine spor yapmanızı sağlamıyor. Yediklerinizi ve yaptığınız sporu takip ederek planladığınız şekilde sağlıklı yaşamanızı sağlayan uygulama, kendi uygulamak istedğiniz plana bağla kalmanız için gerekli desteği size sunuyor.

Spor ve diyete başlayıp, bir kaç gün sonrasın bırakan kişilerden biriyseniz, 21 Day Companion size bu süreçte yardımcı olacak ve sizi bırakmamanız için motive edecektir diye düşünüyorum. İçtiğiniz sudan yediğiniz en ufak yemeğe kadar kaydederek tüm gelişim sürecinizi gösteren uygulama, genel vücut bilgileriniz hakkında da hem istatistiki hem de grafiksel bilgiler sunuyor.

Örneğin bugün 21 Day Companion uygulamasını kullanmaya başladığınız taktirde, 3 gün ya da 10 gün sonra ne değişiklik yaşadığınızı, kaç kilo kaybettiğinizi ya da aldığınızı ve bu süreçte neler yaptığınızı görebilmeniz mümkün oluyor.

Son derece kolay kullanıma sahip olan uygulama, bu özelliğini sade, modern ve şık arayüzüne borçlu diyebilirim.

Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce tüm vücut ölçülerinizi ve değerlerinizi girmeniz gerekiyor. Böylece sağlıklı yaşam için yaptığınız spor ve diyet programlarının etkisini en ince ayrıntısına kadar görebilir hale geliyorsunuz.

Vücut ölçülerinizi girdikten sonra kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama üzerinde oluşturduğunuz planı girerek, bu plana sadık kalmaya çalışmalısınız. Yabancıların bir sözü var: "No Pain No Gain". Yani acı yoksa profiterol de yok gibi bir şey. Bir çok kişinin en büyük problemlerindne bir tanesi olan kilo ya da sağlıklı yaşama geçiş sürecinde, sizi destek olacağını bildiğiniz bir uygulama kullanmak ve bu süreci tamamen kontrol altına almak istiyorsanız, 21 Day Companion uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize satın alarak indirebilirsiniz.