22tracks

22tracks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,082
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 22tracks

Profesyonel DJ'ler tarafından hazırlanmış 22 şarkılık güncel müzik listeleri yayınlayan 22tracks sayesinde yepyeni müzikler keşfedeceksiniz.

Çevrimiçi müzik dinlerken her yerde duyduğunuz şarkılar yerine yepyeni keşifler yapmak isteyenlerdenseniz 22tracks sitesine göz atmalısınız. Kayıt zorunluluğu olmadan hizmet veren servis en yeni müzik akımlarını kullanıcılara sunuyor.

Adından anlaşıldığı gibi 22 şarkılık çalma listelerinden oluşan sitenin içerikleri Amsterdam ve Brüksel müzik piyasasının ünlü DJ'leri tarafından hazırlanıyor. 22tracks'ın üst kısmında çalma listeleri bulunan popüler müzik türleri var. Afroheat, Dubstep, Indie, Soul, Jazz, Electronic, Disco, Metal ve daha pek çok müzik türü sitede sizi bekliyor. Bu türlerden istediğinizi seçtiğinizde ilgili müzik türünün DJ'leri tarafından hazırlanmış bir liste çıkıyor karşınıza. Şarkılardan beğendiklerinizle kendi çalma listenizi hazırlayabilirsiniz. Bunun için şarkı bilgilerinin sol tarafındaki ikona tıklayıp Facebook, Twitter veya Google hesabınızla giriş yapıyorsunuz. Şarkı bilgilerinin sağ tarafında ise iTunes'dan satın alma linki var. Ayrıca listeleri hazırlayan DJ'lerle ilgili bilgilerde kullanıcılarla paylaşılıyor.

22tracks haftalık aralıklarla güncelleniyor. Bu güncellemeyle beraber popüler müzik akımları, DJ'ler, çalma listeleri değişiyor. Kısacası sıkı bir müzik takipçiyseniz 22tracks sizi kendine kolayca bağlayabilir.