Online Ses Kaydedici

Online Ses Kaydedici

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,271
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 123apps.com

Online Ses Kaydedici ile program kullanmadan MP3 fotmatında ses kaydedebilirsiniz

Online Ses Kaydedici internet tarayıcınız üzerinden çalışan ve kullanıcılara MP3 formatında programsız ses kaydetme imkanı veren ücretsiz bir ses kaydetme servisidir.

Bilgisayaramızda ses kaydederken genelde Windows ile bütünleşik olan ses kaydediciyi kullanırız. Bu ses kaydedici ses kayıtlarını WAV formatında bilgisayarınızda saklamaktadır. Ses kaydı için kullanılan bu format sabit diskimizde diğer formatlara göre daha büyük alan kaplamaktadır. Uzun kayıtlar söz konusu olduğunda WAV dosyalarını kullanmak mümkün olabiliyor. Ayrıca bu format bazı mobil cihazlarda ve medya oynatıcılarda desteklenmeyebiliyor.

Online Ses Kaydedici bize internet üzerinden ses kaydı yapma ve kaydedilen ses dosyalarını en yaygın olarak kullanılan ses formatlarından olan MP3 formatında bilgisayarımıza kaydetme imkanı veriyor. Adobe Flash Player altyapısını kullanan servis bu işlemi basit bir şekilde gerçekleştirebilmemizi sağlamakta. Ses kaydını başlatmamız için kırmızı düğmeye basmamız yeterli. Kayıt bitince yeşil renkli durdurma tuşuna basıyoruz. Son adımda ise Kaydet tuşuna basıyoruz ve dosyanın kaydedileceği dosya konumunu belirliyoruz.