2nd Speech Center

2nd Speech Center

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 33,075
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zero2000 Software

11'den fazla dil destekleyen başarılı bir metin okuma programı olan 2nd Speech Center içerisinde birçok gelişmiş özellik barındırıyor.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için yardımcı ses ve video araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

Profesyonel bir metin okuyucusu olan bu program karşınıza çıkan herhangi bir yazıyı sizlere desteklediği dillerde okuyabiliyor veya MP3/WAVE formatların ses kaydı ve çevirisi yapabiliyor. 2nd Speech Center sizlere dokümanları, e-postalarınızı okuma konusunda yardımcı olurken web sayfalarında belirlediğiniz bölümleri ekran üzerinden okuyabilen ödül almış bir text-to-speech (yazıdan konuşmaya) oynatıcısı. Yazı olayına ek olarak, 2nd Speech Center sizlere text dosyalarını MP3 veya WAVE dosyaları haline getirebiliyor ve ileride tekrar dinleme olanağı tanıyor.

2nd Speech Center, Plain Text dosyalarını (.txt), Microsoft Word dosyalarını (.doc), PDF dosyalarını (.pdf), EMail dosyalarını (.eml), Rich Text dosyalarını (.rtf), HTML dosyalarını direk olarak açabiliyor. Microsoft Internet Explorer için, 2nd Speech Center IE araç çubuğu barındıran 2nd Speech Center birçok kadın ve erkek robotik sesi 11 farklı dil için destekliyor. Program aynı zamanda pano desteği ile ve otomatik olarak seçtiğiniz içeriği sizlere okuyor. Bu özellik ile web sayfalarını, e-posta mesajlarınzı, dokümanları ve daha fazlasını sizlere en kolay şekilde sunuyor.

Ek olarak, 2nd Speech Center birçok kullanışlı ve zaman kazanmanızı sağlayacak özelliklerle donatılmış özgün bir program. Konuşan alarm saat, konuşan hatırlatıcı ve güçlü komut satırlarıyla gelişmiş kullanıcılarada birçok seçenek sunuyor. Ve sakın merak etmeyin basit arayüzü ile bu programın kullanımı çok kolay.