Copy

Copy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 501
  • DOSYA BOYUTU 47.31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Barracuda Networks

Copy, bulut depolama servisi olarak kullanabileceğiniz son derece kullanışlı, hızlı ve ücretsiz bir programdır.

Copy, tıpkı Dropbox, UbuntuOne ve OneDrive gibi yeni bir bulut depolama servisidir. Gelişmiş güvenlik ve paylaşım seçenekleri sunan güçlü bir bulut depolama servisi olan Copy'nin önemli artılarından bir tanesi Windows, Mac, Linux, Android, iOS ve Windows Phone platformlarında kullanılabiliyor olmasıdır.

Bilgisayarınız ile diğer mobil cihazlarınızdaki dosyaları Copy ile senkronize edebilirsiniz. Bu sayede sodyalarınıza istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Kimlik onaylama ve güvenlik paylaşımı gibi gelişmiş özellikleri bulunan servis kullanıcıların dosyalarının güvende kalmasını sağlıyor. Bunun dışında arttırılmış güvenlik önlemleri ile çift şifreleme kullanan servis, kullanıcılarının dosyalarına verdiği önemi gözler önüne sermektedir. Herhangi bir limit olmadan büyük boyutlu dosya paylaşımı yapabileceğiniz Copy üzerinde yapacağınız paylaşımlar sadece izin verdiğiniz kişiler ile gerçekleşir.

Dosyalarınızı yedeklemek ve güvende tutmak için alternatif bir bulut depolama servisi aryorsanız, Copy'i denemenizi tavsiye ederim. Üstelik programı indirerek kayıt olmanız halinde 15 GB'lık ücretsiz bulut depolama alanı kazanıyorsunuz.