4 Powerful Memory Techniques

4 Powerful Memory Techniques

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 292
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tansel Ali

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hafıza güçlendirme uygulamasıdır.

Eğer hafızanızı güçlendirmenin ve onu daha etkili kullanabilmenin yollarını arıyorsanız, bu amaçla yapılmış mobil uygulamalara başvurabilirsiniz. Bu uygulama da onlardan bir tanesi. Avustralyalı hafıza şampiyonu Tansel Ali tarafından geliştirilmiş olan bu hafıza güçlendirme tekniklerine bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.

Hafızanızı 15 dakikada geliştirme sözü veren uygulama ile büyük miktarlardaki bilgiyi kolayca ezberleme ve aklınıza tutma seviyesine gelebileceksiniz. Ayrıca öğrendiğiniz şeyleri sadece öğrendiğiniz sırayla değil rastgele olarak da hatırlayabileceksiniz.

Aynı zamanda konsantrasyonunuzu artıracak ve yaratıcılığınızı da geliştirecek bu uygulama gündelik hayatınızın kolaylaştırmak için size pek çok fikir sunacak.  Uygulamada bu teknikleri öğrenmeden önce bunlarla ilgili videoları da izleyebilir, Tansel Ali hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Ardından da Memory Gymnasium da hafızanızı test edebilir, neler öğrendiğinizi görebilirsiniz. Eğer siz de hafıza konusunda sıkıntı çekiyor ve bir şeyleri sık sık unutuyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.