4dots Software Image Resizer

4dots Software Image Resizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 219
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 4dots Software

4dots Software Image Resizer ile resimlerinizin boyutunu hızlı bir şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Resim Editörleri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

4dots Software Image Resizer, sabit diskiniz üzerinde yer alan resim dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yeniden boyutlandırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir resim boyutlandırma programıdır.

Resimlerin boyutlarını düzenlemek için tek yapmanız gereken şey Windows Gezgini üzerindeyken resmin üzerine sağ klik tıklamak ve gönder seçeneği yardımıyla 4dots Software Image Resizer programı üzerine göndermek. Sonrasında boyutunu düzenlemek istediğiniz resminiz otomatik olarak program arayüzü üzerinde belirlemiş olduğunuz boyutlarda, resmin yer aldığı aynı klasör üzerine kaydedilir.

Dönüştürülen resimlerin dosya adları resmin tam adının sonunda sizin belirleyebileceğiniz bir kelime yer alacak şekilde kaydedilmektedir.

Program yardımıyla resimlerinizi dönüştürebileceğiniz 3 farklı boyut bulunmaktadır. Bunlar küçük, orta, büyük olarak adlandırılmış olsalar da bu üç farklı dönüştürme seçeneğinin tam boyutlarını kendi isteğiniz doğrultusunda ayarlayabilirsiniz.

Sonuç olarak 4dots Software Image Resizer, sadece bir kaç tıklamayla resimlerinizin boyutlarını değiştirebileceğiniz, oldukça kullanışlı bir resim boyutu düzenleme aracıdır.