7-Data Android Recovery

7-Data Android Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 249,191
  • DOSYA BOYUTU 1.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SharpNight LLC

7-Data Android uygulaması ile Android cihazınızdan yanlışlıkla sildiğiniz verilerin geri getirilmesinde yardımcı olabilecek güzel ve başarılı bir program.

7-Data Android Recovery, Android cihazlarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz ve format atarak kaybettiğiniz resimleri, fotoğrafları, videoları, uygulamaları, e-postaları, word dosyalarını ve veri dosyalarını kurtarmak için tasarlanmış başarılı bir uygulamadır.

7-Data Android Recovery İndir

Android cihazınızı bilgisayara bağlayarak bağlantı kurulduktan sonra arama yaparak kaybettiğiniz dosyaları bulabilirsiniz. Daha sonra bulduğunuz kaybolmuş dosyaları kurtarma işlemini başlatabilirsiniz. JPG, GIF, PNG, TIFF, PSD, AVI, MP4, MP3, WAV ve WMA formatlı dosyaları bulmayı destekleyen uygulama basit ve bir o kadar kullanışlı.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işlemlerinizi oldukça kolay tamamlayabileceğiniz uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim.

7-Data Android Recovery ile Android Dosya Kurtarma Nasıl Yapılır?

  • Android telefonunuzu USB kablosuyla bağlayın: Kurtarma işleminden önce ilk şey, Android cihazınızı 7-Data Android Recovery'nin kurulu olduğu PC'ye bağlamanız gerektiğidir. USB hata ayıklamayı etkinleştirmek için talimatları izleyin, bağlantıyı sağlamak için USB Depolamayı açın.
  • Kurtarılabilir dosyalar için taramayı başlatın: Dosyaları geri getirmek istediğiniz belleği (cihaz belleği veya harici SD kart) seçin ve kurtarılabilir dosyalar için tarama başlatmak için Next butonuna tıklayın. Taramadan önce "Advanced Settings/Gelişmiş Ayarlar" butonuna tıklayarak tarama sırasında kurtarmak istediğiniz dosya türlerini yapılandırabilirsiniz.
  • Kurtarılan dosyaları ön izleyin: Tarama tamamlandıktan sonra dahili belleğin/harici kartın ilk ağaç yapısında listelenen dosyalara göz atabilir ve ön izleyebilirsiniz. Fotoğrafı liste yerine küçük resimler halinde görüntülemek için "Thumbnails"e tıklayabilirsiniz. Belirli bir dosyayı aramak istiyorsanız "Search" butonunu kullanabilirsiniz.
  • Kurtarılan dosyaları kaydedin: Hangi dosyaları kurtarmak istediğinize karar verdikten sonra, tümünü seçin ve "Save" butonuna tıklayın. Dosyaları kaydetmek istediğiniz yeri seçin ve bitmiştir. Artık kurtarılan dosyaları hedef klasörde görebilirsiniz. Dosyaları Android telefonunuza taşıyıp kullanabilirsiniz.