Kingo ROOT

Kingo ROOT

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 288,138
  • DOSYA BOYUTU 17.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kingosoft Technology Ltd

Kingo ROOT, Android cihazlarınızı Windows işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden rootlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Kingo ROOT, Android cihazlarınızı kullanmakta olduğunuz Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar yardımıyla tek bir tuşa tıklayarak rootlayabileceğiniz ücretsiz basit bir programdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program yardımıyla Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızı rootlamak için USB kablosu yardımıyla bilgisayarınıza bağlamalı ve telefonunuzun geliştirici ayarları altında bulunan USB hata ayıklama modunu aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Program otomatik olarak telefonunuzun modelini algılayacaktır ve telefonunuz üzerinde yer alan Android sürümünü seçmenizi isteyecektir. Sonrasında tek bir tıklamayla telefonunuzu rootlayabilir veya rootlu telefonunuzu yine tek bir tıklamayla eski haline getirebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu tam yetkiyle kullanabilmek için yapılması gereken root işlemini sadece tek tıklamayla gerçekleştirebileceğiniz Kingo ROOT gerçekten oldukça kullanışlı bir programdır.

Kingo ROOT programı tarafından desteklenen akıllı telefon modellerini görüntülemek için üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.