9CHAT

9CHAT

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 212
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 9GAG, Inc Limited

9CHAT, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz benzer ilgi alanlarına sahip insanları bir araya getirmeyi amaçlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

9CHAT, benzer tutkulara ve özel ilgi alanlarına sahip insanları bir araya getirmeyi amaçlayan bir mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, dünya üzerinde sizin gibi düşünen pek çok insanla bir araya gelmeniz mümkün. Ayrıca eğlencenin de hiç eksik olmadığını belirteyim.

9GAG'in dünya üzerinde yakaladığı başarıyı bilmeyen yoktur. Kendi adıma konuşmak gerekirse günde 10-15 dakikamı ayırdığım nadir sitelerden biri oldu. Hem komik hem de yaratıcı çalışmaların yayınlandığı bu sitede keyifli vakit geçirebiliyoruz. 9CHAT'de 9GAG tarafından kurulmuş bir sosyal platform olarak ilgimi çekti diyebilirim. Neden mi? Dünya üzerinde aynı konulara ilgi duyduğumuz insanlarla kolaylıkla mesajlaşabiliyoruz. Bunun yanında açtığımız başlıklar sayesinde gayet eğlenceli sohbetler çevirebilmemiz de mümkün oluyor. Dolayısıyla eğer dil biliyorsanız aradığınız sosyal platformun 9CHAT olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Özelliklerine gelince, öncelikle bu uygulamanın küresel bir topluluk olduğunu unutmamamız gerekiyor. Üye olduktan sonra jargona uygun davranmanızı tavsiye ederim. Dil pratiği yapma açısından da faydalı olduğunu düşünüyorum. Neyse efendim, uygulamaya giriş yaptıktan sonra çeşitli filtreler uygulayarak farklı sohbet odaları ya da toplulukları bulmanız gerekecek. Dikkat etmeniz gereken tek şey kendi ilgi alanlarınıza uygun olanı seçmelisiniz. Sık sık güncellenen özellikleri ve farklı türden grupları içerisinde barındırmasıyla ilginç ve komik içeriklerle karşılaşacaksınız. Kafanızın uyuştuğu biriyle de karşılaşırsanız sizden iyisi yok. Sabahlara kadar sohbet edin, arkadaş edinin ve en son haberleri, ilgi duyduğunuz alanlardaki tüm dedikoduları küresel bir toplulukta ayağınıza getirin.

9CHAT uygulaması mükemmel olmasının yanı sıra ücretsiz olarakta indirilebiliyor. Son zamanlarda tercih ettiğim en iyi uygulamalardan biri olduğunu söylemeliyim. Bu bağlamda sizlerin de katılmasını ya da en azından denemesini kesinlikle tavsiye ederim. Aradığınızı fazlasıyla bulacaksınız.

NOT: Uygulamanın boyutu ve versiyonu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.