A+ Task List

A+ Task List

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 113
  • DOSYA BOYUTU 0.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TaskBasic

A+ Task List uygulaması ile Windows 8 ve 8.1 bilgisayarlarınızda iş ve ajandalarınızı yönetmek çok daha kolay.

A+ Task List programı, Windows 8 ve 8.1 işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz ve işlerinizi, notlarınızı, görevlerinizi en kolay yoldan yönetebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Böylece direkt olarak bilgisayarınız üzerinde tüm işlerinizi yönetebiliyor ve daha sonra bu işlerinizin otomatik olarak SkyDrive ile eşlenebilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Başlat ekranınıza tüm görev ve işlerinizi yerleştirmesi sayesinde her defasında uygulamayı açmak zorunda da değilsiniz. Böylece görevlerinizin ve yapılacaklar listelerinizin bir özetini daima ekranınızda görebiliyor, ardından özetlere tıklayarak bütününe ulaşabiliyorsunuz.

Görev eklemek uygulamanın basit arayüzü sayesinde oldukça kolay olarak gerçekleşiyor ve dilerseniz görevlere önem sırası da verebiliyorsunuz. Tüm görevler için bitiş tarihi, başlangıç tarihi belirleme, aynı zamanda görevler arasında filtreli aramalar yapma gibi kolaylaştırıcı bazı özellikler de uygulamada mevcut.

Eğer görevlerinizin biraz daha kişiselleştirilmesini istiyorsanız onları renklendirebilir ve aynı zamanda arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Program değil de Windows 8 uygulaması olduğu için biraz daha kullanışlı olduğunu söyleyebileceğim uygulamaya sık sık görevlerini tamamlamak zorunda olanlar göz atabilirler.