Desktop Reminder

Desktop Reminder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,504
  • DOSYA BOYUTU 18.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Polenter - Software Solutions

Desktop Reminder programını kullanarak kolayca masaüstü bilgisayarınızdan tüm planlama ve işlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Desktop Reminder programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve günlük işlerinizi, görevlerinizi ve ajandanızı kolayca yönetebileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Her ne kadar son yıllarda ajanda ve takvim yönetimini mobil cihazlardan gerçekleştirmek popüler hale gelmiş olsa da hala bütün gün bilgisayar başında çalışmak zorunda olanlar var ve bu nedenle masaüstünde yer alan bir ajanda uygulaması büyük bir işlev kazanabiliyor.

Uygulamanın arayüzü çok kolay bir şekilde anlayabileceğiniz ve hemen kullanabileceğiniz şekilde düzenlenmiş. Tüm işlevlerine erişim bir kaç tıklama ile mümkün ve bu nedenle sıkışık bir günlük ajandaya sahip de olsanız tüm karmaşanın ortasında bir de programla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Program içerisine dilerseniz yapılacaklar listeleri ekleyebilir, bu listeleri takvimle eşleyebilir ve içerisine açıklamalar da yazabilirsiniz. Çeşitli kategoriler sayesinde tüm yapılacak iş listelerinizi daha iyi organize de edebilirsiniz.

Yapmanız gereken bir işin vakti geldiğinde karşınıza bir bildirim çıkacaktır fakat isterseniz bu bildirimleri erteleyebilir ya da işleri tamamlandı olarak da işaretleyebilirsiniz. Eğer çok fazla iş eklediyseniz bunlar arasında aramalar yapmak da mümkün.

Ajandanızı her zaman bilgisayarınızda bulundurmak ve kullanmak istiyorsanız programa göz atmayı kesinlikle unutmayın.