Meditek İSG

Meditek İSG

kullanıcı

Meditek İSG mevzuata uygun olarak hazırlanmış bir iş sağlığı ve güvenliği yazılımıdır.

Meditek İSG kullanıcılara iş sağlığı ve iş güvenliği ilgili işlemleri kayıt altına alma, planlama ve yönetme konusunda pratik bir çözüm sunan bir otomasyon yazılımıdır. Ücretsiz olarak Windows platformunda kullanıcılara sunulan MediTek İSG indir, ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor. Bilgi yönetim sistemi olarak adından söz ettiren başarılı uygulama, Türkçe dil desteğine sahip.

Meditek İSG Özellikleri

  • Planlama,
  • Yönetme,
  • Bilgi yönetim sistemi,
  • Periyodik ekipman kontrolleri,
  • Ücretsiz,
  • Türkçe,

Oldukşa kapsamlı bir bilgi yönetim sistemi olan Meditek İSG mevzuata uygun olarak hazırlanmış olan bir yazılımdır. Eğer bir işletme işletiyorsanız, işletmenin güvenliği, periyodik kontrolleri ve mevzuattaki hükümlerin uygulanması ve bu işlemlerin takibi büyük işgücü oluşturmaktadır ve zaman tüketmektedir. İşte Meditek İSG kullanarak bu işgücü gereğini azaltabilir ve zaman tüketimini minimuma indirebilirsiniz.

Meditek İSG ile periyodik ekipman kontrolleri, işyeri ziyaretleri gibi etkinlikler oluşturabilir ve bu etkinliklere notlar ekleyebilirsiniz. Program bu işlemleri gerçekleştiren kişileri tarih etiketleri ile birlikte kaydedebilmekte. Planlama, eğitimler, iş ekipmanları, işyeri güvenliği, iş kazaları ve meslek hastalıkları, iş güvenliği belgeleri gibi başlıklar altında birçok farklı kayıt tutabildiğiniz Meditek İSG ile tüm faaliyetlerinizi kolaylıkla organize edebiliyorsunuz.

Meditek İSG İndir

Türkçe olarak yayınlanan Meditek İSG ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.