Aç Kazan

Aç Kazan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 721
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RandomAction

Aç Kazan oyununu oynayarak tahmin gücünüzü ölçebilirsiniz. Acaba 4 farklı resim size hangi kelimeyi anlatabilir?

Bulmaca oyunları arasına yeni giriş yapan Aç Kazan, oynanış biçimi ve diğer oyunlardan farklı özellikleriyle kısa zamanda ilgi çekecek gibi. Android platformundan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun sizi eğlendirmesinin yanı sıra en çokta hafızanızı güçlendirecek.

Görsel zekanın önemli olduğu Aç Kazan oyununda size verilen 4 farklı resmin hangi kelimeyi anlatabileceğini tahmin ediyorsunuz. 12 farklı harf arasından anlatılmak istenilen kelimeyi çok fazla süre harcamadan yazmanız gerekiyor. Yalnız oyun size 4 resmi aynı anda açma gibi bir ayrıcalık göstermiyor. Başlangıçta sadece 1 resmi size gösteriyor ve anlatılmak istenilen kelimeyi bulmanızı istiyor. Sadece 1 resimler kelimeyi bulamıyorsanız diğer resimleri de açarak resimler arasında çağrışım yapmaya çalışmalısınız. Bu arada açtığınız her resim için puan kaybediyorsunuz. Eğer resim açma hakkınızı hiç kullanmazsanız o bölümden toplamda 30 puan kazabilirsiniz. 30 puanın yanında size joker olarak starcoinde veriliyor. Starcoin sayesinde takıldığınız bir bölümde ipucu isteyebilir veya o bölümü direkt atlayabilirsiniz.

Boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz, çok fazla yer kaplamayan ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız Aç Kazan'ı deneyebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.