Ad-Aware Free Antivirus+

Ad-Aware Free Antivirus+

kullanıcı

Ad-Aware Free Antivirus+, bilgisayar kullanıcılarını tüm sanal tehditlere karşı koruyan güvenilir bir antivirus ve casus yazılımlara karşı koruma programıdır.

Ad-Aware Free Antivirus+, gelişmiş casus yazılım engelleme özelliğini güçlü bir antivirus programıyla birleştirerek kullanıcılara sunan ve kullanıcıları her türlü sanal tehdide karşı koruyan oldukça başarılı bir güvenlik programıdır. İki farklı özelliği tek program içerisinde birleştiren yazılım, bu sayede kullanıcıları truva atları, arayıcılar, rootkitler, botlar ve korsan eylemlere karşı korumaktadır.

Antivirus modülü en popüler virüs tehditlerine karşı algılama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirirken, casus yazılım modülüyse siber saldırılara karşı kullanıcıları koruyarak kişisel verilerinizin güvenliğini sağlar.

Güvenli olmayan indirmeleri engelleyen, e-posta tehditlerini algılayan, sosyal medya hesaplarınız için şifrelerinizi saklayan ve ağ bağlantınızı kontrol eden Ad-Aware Free Antivirus+, tam teşekküllü bir güvenlik çözümünü kullanıcılarına sunar.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla anlaşılabilir ve kullanılabilir. Hızlı, tam ve özel tarama seçeneklerinden istediğinizi kullanarak bilgisayarınızı tehditlere karşı kolayca tarayabilirsiniz.

Hızlı tarama fonksiyonu sayesinde sisteminiz üzerinde yüksek önem taşıyan bölümleri tarayabilir. Tam tarama fonksiyonu sayesinde sisteminizi derinlemesine tarayabilir. Özel arama fonksiyonu sayesinde de sisteminizin istediğiniz bölümlerini tarayabilirsiniz.

Tarama işlemleri sonrasında Ad-Aware Free Antivirus+ eğer bir tehdit tespit ederse, bulunan tehditle ilgili karantinaya alma işlemi, silme işlemi, es geçme işlemi veya izin verme işlemlerinden herhangi birini uygulayabilirsiniz. İsterseniz zamanlanmış tarama seçeneğini kullanarak, belirlediğiniz zaman aralıklarında sisteminizi her türlü tehdide karşı tarayabilirsiniz.

Oyun modu sayesinde arka planda çalışan sessiz bir korumaya sahip olabilirsiniz ve oyun modundayken Ad-Aware bildirimlerinden herhangi biriyle karşılaşmazsınız. Bu noktada meraklanmanıza gerek yok, çünkü antivirus motoru arka planda sessizce çalışmaya ve bilgisayarınızı korumaya devam edecektir.

Sistem kaynaklarını orta seviyede kullanan Ad-Aware Free Antivirus+ ile tarama yaptığınız zamanlarda arka planda başka bir uygulama çalıştırmak sisteminizi oldukça zorlayabilir. Bu nedenle özel tarama işlemleri sırasında farklı uygulamalar üzerinde çalışmamak çok daha verimli ve hızlı bir taramanın önünü açacaktır. Son sürümüyle birlikte Türkçe dil desteğine de sahip olan program, bundan böyle yabancı dili olmayan Türk kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek.

Sonuç olarak Ad-Aware Free Antivirus+ bir antivirus yazılımından çok daha fazlasına ihtiyaç duyan kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Algılama ve silme işlemlerini arka planda gerçekleştiren program, tüm kullanıcılar için etkili bir güvenlik çözümü sunar. Tüm bu anlattığım nedenlerden dolayı kullanıcılarımıza Ad-Aware Free Antivirus+'ü tavsiye ediyorum.

Not: Programı ücretsiz olarak kullanabilmek için kendinize ait olan bir e-posta hesabıyla kayıt olarak, e-posta adresinize gelen ürün anahtarını etkinleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca program kurulumu sırasında karşınıza gelen üçüncü parti yazılımlara ait kurulum tekliflerine dikkat etmenizi öneririz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Bu program için hazırladığımız Ad-Aware Free Antivirus+ özel sayfasını da incelemeyi unutmayın.

ARTILAR

Oyun modu

Sessiz çalışma modu

Kullanışlı, yenilenen bir arayüz

Otomatik ve sessiz güncellemeler

Ücretsiz

EKSİLER

Araç çubuğu aracılığıyla URL kontrolü ve kimlik hırsızlığı önleme

Reklamlı