addappt

addappt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 496
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici addappt, inc.

Addappt uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kişilerin yönetimini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerimizde kullandığımız rehber uygulamaları maalesef üreticilerin kendi özel yazılımları ya da Android'in saf rehber uygulaması nedeniyle pek de başarılı olamıyor. Kişi yönetimini daha zor hale getiren bu durum, maalesef arama yapmak ya da mesaj göndermek istediğinizde boşu boşuna zaman kaybetmenize neden olabiliyor. Addappt uygulaması ise bu soruna karşı geliştirilmiş uygulamalardan birisi ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulamanın kolay kullanılır arayüzünden faydalanarak hemen numara rehberinizi ekleyebilir, arkadaşlarınızın en son iletişim bilgilerine otomatik senkronizasyon ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamada gerçekleşen değişiklikler standart rehber uygulamanıza da aktarılacağı için gelecekte herhangi bir sorun yaşamanız da imkansız.

Kişileri isterseniz gruplar halinde listeleyebilir, fotoğraflar atayarak daha kolay erişilmelerini de sağlayabilirsiniz. Uygulamanın hızlı aramaya izin verme gibi özellikleri de olduğu için herhangi bir kişi açıkken cihazınızı sallamanız o kişiyi aramak için yeterli olmaktadır.

Son zamanlarda ortaya çıkan en kullanışlı ve işe yarar rehber uygulamalardan birisi olduğu için kesinlikle göz atmanız gerektiğine inanıyorum. Üreticisi tarafından verilen bilgilere göre kişi listeleri herhangi bir şekilde sunucularda tutulmuyor, reklam mesajları gönderilmiyor ya da üçüncü parti şirketlerle paylaşılmıyor. Güvenle kullanabileceğiniz bir uygulama olarak indirebilir ve kolayca rehber yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.