Address Book

Address Book

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 135
  • DOSYA BOYUTU 1.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kylook

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir rehber uygulamasıdır.

Address Book, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir rehber ve kişi yönetimi uygulamasıdır. Elbette her mobil cihazın standart bir rehber uygulaması var fakat bazen bu uygulamalar yeterli gelmeyebiliyor.

Bu yüzden de zaman zaman kişilerimizi yönetmek için adres defteri tarzında daha kapsamlı özelliklere sahip uygulamalara ihtiyaç duyabiliyoruz. Kylook tarafından geliştirilen Address Book da çok işinize yarayacağını düşündüğüm bir uygulama.

Bütün kişilerinizi, bütün platformlarınız arasında senkronize ederek tutabileceğiniz, organize edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir uygulama olan Address Book'un hedefi bir daha asla kişilerinizi kaybetmemenizi sağlamak.

Uygulamanın diğer platformlar için de versiyonları bulunuyor, bu sayede kişilerinizi bütün platformlarınızda güvenle tutabiliyorsunuz. Kylook kapsamlı özellikleri sayesinde kişilerinizi hem kolay hem de profesyonel bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.

Örneğin mobil cihazınıza yeni bir kişi eklediğinizde uygulama diğer platformlarla anında senkronize olup güncelliyor. Yine kişileriniz kendi bilgilerini güncellediği anda uygulama adres defterinizi de otomatik olarak güncelliyor. Bununla birlikte uygulama ile kişisel rehber bilgilerinizi QR kod olarak oluşturmanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza imkan sağlıyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak sunduğu bütün özelliklerden faydalanarak kullanabiliyorsunuz. Fakat daha fazlasını isterseniz profesyonel kullanıcılara yönelik özel planlara da göz atabilirsiniz. Eğer siz de kişilerinizi yönetmek için bir uygulama arıyorsanız, Kylook'un Address Book uygulamasına göz atmanızı tavsiye ediyorum.