Adım Adım Uyku

Adım Adım Uyku

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 217
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KuKa Apps

Adım Adım Uyku uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan çocuklarınızın daha rahat uyuması için dinlendirici ninniler oynatabiliyorsunuz.

Adım Adım Uyku uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahibi olan anne babaların kesinlikle mobil cihazlarında bulundurmak isteyecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Bir ninni uygulaması olması sayesinde çocuğunuzun uykuya daha rahat dalması için rahatlatıcı melodileri ona aktarmayı başaran uygulama, böylelikle Aylin Aslım'ın seslendirmesiyle daha da güçlü hale geliyor.

Uygulamanın oldukça kolay kullanılır ve anlaşılır bir arayüze sahip olması sayesinde kullanımınız esnasında karmaşık menüler ya da seçenekler arasında dolanmanıza gerek kalmıyor. Tam 10 adet ninni barındırması biraz kısıtlayıcı gibi görünse de bu ninnilerin yeterli uzunlukta ve yüksek bir kalitede kaydedilmeleri sayesinde çocuğunuzun sıkılması pek de mümkün değil. Bazı ninnilerin uykuya daha eğimli olması bazılarının ise eğlence amaçlı olması sayesinde amaca uygun şekilde kullanılmaları da olanaklar arasında.

Adım Adım Uyku'nun en önemli noktalarından bir tanesi ise, çocuğunuzun adını seçenekler arasından seçmenizle birlikte ninnilerde onun adının da geçmesini sağlayabilmeniz. Böylelikle uykuya dalma esnasında kendine özel bir şekilde seslenildiğini sanan çocuğunuz kendisini daha rahat ve daha iyi hissedecektir. Eğer ismi uygulamada yer almıyorsa geliştiricilere bunu bildirme şansınız da yine uygulama içerisinde mevcut.

Çalışması esnasında herhangi bir internet bağlantısı gerektirmemesi ve sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanması sayesinde herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı da sanmıyorum. Dilediğiniz her an ve her yerde kullanmanızın mümkün olacağına inanıyorum.

Yeni bir ninni ve uyku uygulaması arayanlar denemeden geçmesinler derim.