Adobe Color CC

Adobe Color CC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Color CC fotoğraflarınızdaki renkleri yakalamanıza yardımcı olan bir mobil uygulamadır

Adobe Color CC, eğer bir resim içerisindeki renkleri yakalamak ve Adobe yazılımları olan Photoshop, Illustrator ve InDesign gibi yazılımlarda bu renkleri kullanmak isterseniz işinize yarayabilecek bir tema oluşturma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir renk yakalama aracı olan Adobe Color CC ekranınızı bir vizör olarak kullanmanızı mümkün kılıyor ve siz görüntüye bakarken renkleri dinamilk bir şekilde ayıklayabiliyor. Adobe Color CC remnkleri çoklu olarak ayıklayabilmekte. Bu renkler arasından tercih ettiklerinizi bir araya topladıktan sonra bir tema oluşturabiliyorsunuz ve bu temaya istediğiniz adı vererek kaydedebiliyorsunuz. Oluşturulan temaları sonradan Adobe Creative Cloud hesabınızı kullanarak Photoshop CC, Illustrator CC ve InDesign CC yazılımlarına aktarabiliyorsunuz.

Adobe Color CC ile fotoğraflarınızdan yakaladığınız renkler üzerinde oynama yapmanıza da izin veriliyor. Uygulamanıon sunduğu renk tekerini kullanarak renk tonlarını değiştirebiliyorsunuz ve tercihlerinize daha uygun temalar oluşturabiliyorsunuz.