Adobe Photoshop Express Editor

Adobe Photoshop Express Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,670
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe Systems Incorporated

Herkesin yakından tanıdığı Photoshop yazılımının basitleştirilmiş çevrim içi versiyonu. Sadece JPEG formatını destekleyen editör fotoğraf düzenlemeleri ve paylaşımları için tasarlandı.

Adobe Photoshop Express Editor ile önce resimler üzerinde kesme, boyutlandırma gibi basit düzenleme işlemleri yaptıktan sonra efektler, kenarlıklar ve renk değişimleriyle yepyeni tatlar yakalayabilirsiniz.

Servis yardımıyla kırmızı gözleri düzeltebilir, siyah-beyaz fotoğraflar yapabilirsiniz. Çok kolay bir menüsü olan Adobe Photoshop Express, kayıt yapan kullanıcılara 2 GB'lık ücretsiz depolama alanı veriyor.

Paylaşıma çok önem veren servisle hazırladığınız resimleri bilgisayara kaydetmek dışında Picasa, Photobucket, Facebook, Photoshop.com sitelerinde direkt paylaşabilirsiniz. Adobe Photoshop Express benzerleriyle karşılaştırıldığında kullanımda basitliğe önem verdiği görülüyor. Özellikle efektlerde üst kısımdaki önizleme pencereleri hızlı kullanım imkanı veriyor. Servisin sunduğu hazır dekorlarla çerçeveler, eğlenceli çizgi kahramanlar fotoğraflarınızın bir parçası haline geliyor.