LiveShare

LiveShare

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,020
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Cooliris Team

LiveShare, arkadaş grubunuzla paylaşmak istediğiniz resimleri ekleyebileceğiniz size özel kullanışlı bir resim paylaşma servisi.

Sosyal ağlarda fotoğraflarınızı herkesle paylaşmaktan sıkıldıysanız LiveShare size yeni bir alternatif sunuyor. Servis ile grup oluşturarak samimi arkadaşlarınız arasında özel fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Fotoğrafların halka açık olup olmayacağı ise tamamen size bırakılmış durumda. İster albümleri halka açarak istediğiniz sosyal ağda paylaşın, ister özel grubunuzla size özel albümler oluşturun.

LiveShare ile hazırladığınız albümlere yorum ekleyebilir, not verebilir ve istediğiniz kadar kişiyle paylaşabilirsiniz. Servise fotoğraf eklemek için kayıt olmanız gerekiyor. Albüm veya fotoğrafı ekledikten sonra e-posta adresiyle davetiyelerinizi gönderiyorsunuz. Çok şık bir arayüzde fotoğrafları listeleyen LiveShare üzerinden eğlenceli paylaşımlar yapmanız da mümkün. Arkadaş grubunuzla size özel bir resim paylaşma alanına ihtiyacınız varsa Cooliris tarafından hazırlanan servis güvenilir ve kullanışlı.