MakeaGIF

MakeaGIF

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 418
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mediahub

MakeaGIF ile farklı resimleri veya videoları kullanarak GIF animasyonları oluşturabilirsiniz

MakeaGIF eğer GIF yapma işi için kolay kullanılabilen ve hızlı bir şekilde GIF oluşturma imkanı veren bir web servisidir.

İnternet bağlantısına ve güncel bir internet tarayıcısına sahip herhangi bir bilgisayarda tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir programsız GIF oluşturma aracı olan MakeaGIF zengin özellikleri ile aynı ihtiyacı karşılayan programlardan ve servislerden ayrılmakta.

MakeaGIF bilgisayarınızda depoladığınız resimleri toplu olarak seçmenize ve bu resimlerden GIF animasyonları oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanında webcam görüntülerinizden de GIF animasyonları oluşturabilirsiniz. MakeaGIF'in en kullanışlı özelliklerinden biri ise videolardan GIF yapma özelliği. Bu özelliği kullanarak bilgisayarınızda depoladığınız bir videodaki görüntüleri kullanarak GIF yapabilirsiniz. Bunun yanında servis YouTube videolarını da GIF yapma amacıyla kullanmanıza olanak sağlıyor. Bunun için GIF animasyonunuzda kullanacağınız YouTube videosunun bağlantısına sahip olmanız yeterli. 

MakeaGIF'i bir GIF paylaşma servisi olarak da kullanabilirsiniz. Servis yeni oluşturduğunuz veya bilgisayarınızda depoladığınız GIF dosyalarını yüklemenize ve internet üzerinden paylaşmanıza aracı oluyor. MakeaGIF sayfasından diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan ilginç ve farklı GIF'lere de göz atabilmeniz mümkün.