Caps Yap

Caps Yap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 743
  • DOSYA BOYUTU 1.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tower Labs

Son zamanların en büyük akımlarından biri olan capsleri artık akıllı telefonlarınızdan da yapabilirsiniz.

Son zamanların en büyük akımlarından biri olan capsleri, artık akıllı telefonlarınızdan çok kolay bir şekilde hazırlayabileceksiniz.

Kısa sürede büyük ilgi toplayan ve gerçekten iyi mizahi unsurları içerisinde barındıran capsler, hemen hemen her kesimin ilgi odağı haline geldi. Öyle ki, hazırlanan bazı capsler televizyon programlarına bile çıkmaya başladı. Aslında yapması gayet kolay olan, sadece meşhur kırmızı şeride ne yazılacağı zor olan capsleri artık telefonunuzda bile kolayca yapabileceksiniz. Caps Yap uygulaması, seçtiğiniz fotoğrafla birlikte size 4 farklı caps türü yapma imkanı sunuyor. Bunlar sırasıyla; klasik caps, ikili caps, Amerikan tarz ve Amerikan tarz 2 olarak sunuluyor.

Uygulamayı yüklediyseniz, açılışta karşınıza çıkan ekranda yuvarlak içine alınmış yukarı ok simgesine tıklayarak fotoğrafı seçin ve sonra kırmızı şeride ne yazılacağını belirleyin. Capsi kaydetmeden önce, nasıl göründüğünü merak ediyorsanız Önizleme butonuna basarak son halini görebilirsiniz. Kullanımı işte bu kadar kolay olan uygulamada, komik ve başarılı capsler çıkarmak sizin yeteneğinize kalmış.