Ezgif

Ezgif

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,864
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ezGIF

Ezgif pratik bir online gif yapma aracıdır

Ezgif resim dosyalarınızı birleştirerek gif yapmanıza ve sahip olduğunuz gifleri düzenlemenize yardımcı olan bir online gif yapma ve düzenleme aracı olarak tanımlanabilir.

İnternet tarayıcınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir servis olan Ezgif sizi gif oluşturmak ve düzenlemek için bir program arayarak bilgisayarınıza kurma derdinden kurtarıyor. Ezgif ile resim dosyalarınızı seçerek bir araya getirip gifler oluşturmaya başlayabilirsiniz veya herhangi bir gif dosyasını yükleyerek üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.Bunun yanında videolardan gif yapmanıza da izin veriliyor.

Ezgif giflere yazı ekleme işini yapmanıza izin veriyor. Serivse gif dosyanızı yükledikten sonra gifteki kareler teker teker listeleniyor. Hangi kareye hangi yazıyı, hangi konumda ekleyebileceğinizi ve bu yazıların ne zaman görünmeye başlayacaklarını ve ne zaman sonlanacaklarını belirleyebiliyorsunuz. Yazi tipini büyütmenize, küçültmenize veya değiştirmenize de izin veriliyor.

Ezgif ile giflerinize siyah beyaz gibi çeşitli renk filtreleri ve özel efektler ekleyebiliyorsunuz. Gifiniz üzerinde gif küçültme, gif kırpma gibi fiziksel değişiklikler de yapabilirsiniz.