Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,394
  • DOSYA BOYUTU 41.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Photoshop Mix fotoğraflarınızı kolayca karıştırmanıza ve birleştirmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır

Adobe Photoshop Mix kullanıcılara fotoğraf kırpma ve fotoğraf birleştirme konusunda yardımcı olan başarılı ve kapsamlı bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Photoshop uygulaması olan bu uygulama sayesinde farklı fotoğraflardaki belli bölümleri kesebilir ve başka bir fotoğrafın içine yerleştirebilirsiniz. Böylece dilediğiniz arkaplan üzerine dilediğiniz objenin görüntüsünü yerleştirebilirsiniz. Photoshop'un en çok kullanılan özelliklerinden olan fotoğraf karıştırma özelliğini mobil cihazlarımıza taşıyan Adobe Photoshop Mix dokunmatik kontrollerle kolayca kullanılabiliyor.

Adobe Photoshop Mix sadece fotoğraf karıştırma özelliğine sahip olmanın yanında bir fotoğraf efekt uygulaması olarak da kullanılabiliyor. Uygulama ile birleştirdiğiniz fotoğraflara veya dilediğiniz herhangi bir fotoğrafa özel fotoğraf filtreleri ve fotoğraf efektleri uygulayabiliyorsunuz. Dilerseniz fotoğrafın tümüne, dilerseniz belli bir bölümüne bu efekt veya filtreleri uygulayabilmeniz mümkün.

Adobe Photoshop Mix fotoğraflarınızın orijinal hallerini bozmadan düzenleme işlemlerini gerçekleştiriyor. Siz fotoğraflarınız üzerinde çalışırken orijinal fotoğraflarınız saklanmakta.

NOT: Adobe Photoshop Mix kullanabilmek için bir Adobe ID gerekmektedir. Bu Adobe hesabını uygulama içerisinden ücretsiz olarak açabiliyorsunuz. Dilerseniz daha önceden kullanmakta olduğunuz Adobe ID ile uygulamaya giriş de yapabilirsiniz.