Adobe Premiere Clip

Adobe Premiere Clip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 623
  • DOSYA BOYUTU 45.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Premiere Clip pratik bir mobil video düzenleme aracıdır

Adobe Premiere Clip eğer mobil cihazınızda fotoğraflarınızı kullanarak kendi videolarınızı yaratmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir video düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir video editörü olan Adobe Premiere Clip temel olarak cihazınızın fotoğraf galerisinde kayıtlı olan fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan istediklerinizi seçerek bu fotoğraflardan ve videolardan oluşan slayt gösterisi şeklinde bir video hazırlamanıza imkan veriyor. Kullanıcılar bu videonun arka planında oynatılacak müziği seçebiliyorlar. Dilerseniz cihazınızda yüklü şarkıları, dilerseniz Adobe tarafından kullanıcılara sunulan ücretsiz şarkıları kullanabiliyorsunuz.

Adobe Premiere Clip kullanım pratikliği göz önüne alınarak geliştirilmiş bir uygulama. Adobe Premiere Clip ile video yaratırken uygulama seçtiğiniz resimleri ve klipleri seçtiğiniz şarkının ritmine göre otomatik olarak değiştirilecek şekilde ayarlayabiliyor. Uygulama istemediğiniz görüntüleri kırpmanıza imkan tanırken görsel olarak törüş yapmanızı ve aradaki geçişleri tercihlerinize göre değiştirmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca ağır çekim gibi ilginç video efektlerini de kullanabiliyorsunuz.

Adobe Premiere Clip, Creative Cloud entegrasyonuna da sahip. Bu sayede Adobe Premiere Clip ile hazırladığınız bir çalışmayı bilgisayarınızda kullandığınız Adobe Premiere yazılımına bulut üzerinden aktarabiliyorsunuz ve üzerinde ince oynamalar yapabiliyorsunuz.