Adobe Premiere Elements

Adobe Premiere Elements

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,113
  • DOSYA BOYUTU 2.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Premiere Elements kullanıcıların video prodüksiyon işlemleri esnasında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü fonksiyonu bir araya getiriyor.

Video düzenleme alanında profesyonel olarak çalışanların olmazsa olmaz yazılımları arasında yer alan Premiere Elements artık daha fazla özellik sunarak kullanıcıların video prodüksiyon işlemlerini daha kolay tamamlamalarını sağlıyor ve onlara daha geniş bir özgür alan sunuyor. Bu sayede hayal gücünüzde ne varsa olduğu gibi videolarınız üzerine yansıtabilirsiniz.

Yazılımı kullanarak film başlıklarına hareket ekleyebilir, odaklama efektleri ile daha dramatik bir atmosfer yaratabilir ve videolarınızı daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Programda çok sayıda efekt, tema, başlık ve filtre bulunmakta. Bunları istediğiniz gibi kombine edebilir ve kendi özgün tarzınızı yakalayabilirsiniz. Program elbette karmaşık bir yapıya sahip.

Adobe her ne kadar basit tutmaya çalışmış olsa da Premiere Elements’i kullanabilmek için belli ölçüde deneyim gerekiyor. Yine de programda kullanıcılara rehberlik etmek üzere tasarlanmış bir takım ipuçları yer alıyor. Takıldığınız yerde bu ipuçlarından faydalanabilir ve sorunsuzca video prodüksiyon işlemlerine devam edebilirsiniz.

Premiere Elements’e gelen en çarpıcı özelliklerden bir diğeri ise mobil cihazlarla daha uyumlu hale getirilen video işleme fonksiyonları. Elements ile videolarınızı mobil aygıtınızla senkronize edebilir ve böylece onlara daima erişim sağlayabilirsiniz.

Kısacası Adobe Premiere Elements video prodüksiyon işlemleri ile uğraşanların mutlaka sahip olmaları gereken araçlar arasında yer alıyor. Programı indirebilmek için Adobe'un indirme yardımcısını kullanmanız gerekiyor. Yardımcıyı kurduktan sonra karşınıza çıkan seçeneklerden ihtiyacınız olanı seçip indirebilirsiniz.