AeroFS

AeroFS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 189
  • DOSYA BOYUTU 31.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Air Computing Inc.

AeroFS, herhangi bir sunucuya ihtiyaç duymadan dosyalarınızı paylaşabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

AeroFS, kişisel bilgisayarınız üzerinde yer alan verilerinizi paylaşmak istediğiniz zaman, otomatik olarak paylaşmak istediğiniz kişinin bilgisayarıyla senkronize eden ücretsiz ve kullanışlı bir dosya paylaşım programıdır.

Program yardımıyla karşınızdaki kişilerle dosyalarınızı ve klasörlerinizi paylaşmış olsanız bile, dosyaların kontrolü tam anlamıyla sizin elinizdedir. İsterseniz paylaşmış olduğunuz klasörlerden bir kısmını gizli olarak atayabilir ve bu sayede karşınızdaki kişinin bu klasörlere erişimini engelleyebilirsiniz. Bu hassas verilerinizin güvenliği için izlenebilecek mükemmel bir yoldur.

Ayrıca herhangi bir bulut sunucu veya farklı bir servis kullanmayacağınız için paylaşacağınız dosya boyutu veya sahip olduğunuz sabit disk alanıyla ilgili herhangi bir sıkıntınız olmayacaktır. Çünkü tüm işlemleri kendi sabit diskiniz üzerinde yapacaksınız. Yani aslında bu noktada sunucu sizin bilgisayarınız olmuş olacak.

Dosya paylaşımı konusunda kullanıcılara oldukça pratik bir çözüm sunan AeroFS, kendi bilgisayarını bir dosya paylaşım servisi olarak kullanmak isteyen kullanıcıların eminim ki çok hoşuna gidecektir.

Not: AeroFS'yi kullanabilmek için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. 3'ten fazla kişiyle dosya paylaşımı yapmak istiyorsanız ödeme planına bağlı kalarak üyeliğinizi yükseltmeniz gerekmektedir.