Age of War 2 APK

Age of War 2 APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 745
  • DOSYA BOYUTU 40.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Max Games Studios

Age of War 2 APK Android oyunu çağlar boyunca savaştığınız strateji türünde ücretsiz bir yapım.

Age of War 2 APK, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunudur. Oyunda güçlü birliklerle savaşıyor ve büyük bir ordu inşa ediyorsunuz.

Age of War 2 APK İndir

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunu olan Age of War 2, büyük bir ordu inşa edip rakibinizle mücadele ettiğiniz bir oyundur. Oyunda sürekli asker üretiyor ve farklı zorluktaki bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Düşman askerleriyle mücadele ediyor ve kaleye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunda kendinizi sürekli geliştirmeli ve diğer askerler üzerinde baskı kurmalısınız. Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda stratejik hamleler yapmalı ve elinizi çabuk tutmalısınız. Kendinizi sürekli geliştirmeli ve zorlu bölümlerin üstesinden gelmelisiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir oyun olan Age of War 2'yi mutlaka denemelisiniz.

Kolay bir oynanışa sahip olan oyunda dikkatli olmalı ve havadan gelen meteor, yıldırım gibi tehditlerden kaçmalısınız. Hayatta kalmalı ve rakibinizin kalesini ele geçirmelisiniz. Farklı dünyalarda geçen oyunda farklı birimler kontrol edebiliyorsunuz. Savaş oyunlarından zevk alıyorsanız Age of War 2'yi sakın kaçırmayın.

Age of War 2 APK son sürüm özellikleri;

  • Çağlar boyunca savaşın: Dinozorlara binen mağara adamlarından Dünya Savaşı tanklarına, devasa bir orduyu eğitin. Gelecek çağdan büyük ölçüde yıkıcı robot savaşçılarına kadar! 7 benzersiz savaş çağında eğitilecek çok farklı birimler var. Spartalılar, Anubis Savaşçısı, Büyücüler, Savaşçılar, Nişancılar, Topçular, El Bombalı Askerler, Cyborglar gibi 29 birim emrinizde! En iyi saldırının güçlü bir savunma olduğunu düşünüyorsanız, kuleleri dikmeyi deneyin.
  • Herkes için eğlence: Sonunda, 4 zorluk modu ve tonlarca başarı ve zorlukla her oyuncunun keyif alacağı bir strateji oyunu. Ateşli göktaşları, şimşek fırtına gibi yıkıcı küresel büyüler yapın veya alanı temizlemek için Dünya Savaşı bombardımanı uçaklarını çağırın. Oynaması kolay mobil oyunda o kadar çok eğlence var ki, tekrar tekrar fethetmek için yeni yollar deneyeceksiniz.
  • Generaller modu: Her biri kendi strateji ve taktiklerine sahip 10 benzersiz generale karşı oynayın.

Age of War 2 oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Age of War 2 İndir PC

BlueStacks, Age of War 2 PC’de oynamak için en iyi platformdur. Age of War 2, sizi insan ve savaşın tam geçmişine götürüyor. Dinozorların üzerine binen ve sivri uçlu çubuklarla saldıran mağara adamları olarak başlayacaksınız. Spartalılar, Şövalyeliler, Cyborglar ve daha fazlasına dönüşecekler. Üstünüze gelen düşman ordularına karşı saldırmak için birlikler ve yaratıklar alacak, düşmanlarınızı tamamen yok etmek için kuleler ve taretler inşa edeceksiniz. Age of War 2 PC, size satın almanız gereken birçok birim, kilidini açmanız gereken başarımlar ve gideceğiniz farklı zamanlar sunuyor. BlueStacks indirin, hem şimdi Age of War 2 Android strateji oyununu bilgisayarınızın büyük ekranında oynamanın keyfini sürün.